MERİDYEN TERAPİ

Meridyen Terapi

Meridyen masajı, geleneksel Doğu tıbbı teknikleri ile modern bilimsel gelişmelerin mükemmel birleşimidir.

Bu kursta meridyen terapi uzmanlık eğitimidir. Cihaz ile birlikte seans vermeyi öğrenerek, dilersenizde  cihaz satışıda yaparak  geliriniz artırabilirsiniz The Beauty Face Academy çatısı altında  eğitim vererek global uzman olma fırsatı sunarak ağınızı genişletebilirsiniz

KİMLER KATILABİLİR?

 

DOKTORLAR

HEMŞİRELER

ESTETİSYENLER

GÜZELLİK SEKTÖRÜNDE KARİYER YAPMAK İSTEYENLER

Meridyen Terapi Nedir?

 Masaj cihazı, Çin tıbbında meridyenler (vücuttaki enerji yolları) ve iç organlarla ilgili geleneksel öğretilerin ilkelerini Biyoinformatik, Biyoenerji ve Nöroloji gibi alanlarda modern bilimin  en  son  başarılarıyla  birleştirir. Modern   teknolojinin   kullanımıyla   masaj   cihazı, fiziksel  terapilerin   ve   geleneksel   Çin   tıbbı   tekniklerinin   etkilerini   simüle eder.

Meridyen masajı,  biyolojik  olarak  aktif  noktalar   üzerinde   yönlü   bir   etki  yoluyla   hızlı ve somut bir fizyoterapik etki  sağlar. Meridyenleri  anında  temizler,  kan  dolaşımını  iyileştirir, vücudun enerjisini  arttırır  ve  iç  organların  Yin-Yang  dengesini  geri  kazandırır. Hastalıkları önlemek ve tedavi etmek ve ayrıca sağlığı korumak için kullanılabilir.

Ders içeriği

 Kurs süresi 1 ay

 Kendi sayfanızda çevrimdışı

video içeriği

  Zoom ile 4 saat canlı ders

  Her perşembe canlı ders

  Türkiye saati 20:00 – 21:00

Not : Bir aylık süreniz kursa katıldığınız gün başlar.

Müfredat

 Teori Cilt anatomisi

 Cilt analizi

Cihazları tanımlama

 Ampuller, serumlar

 Bbglow dermastamp çalışma tekniği

  Özel cilt bakım teknikleri

Hijyen Danışmanlığı