Güzellik Uzmanlığı

Bu kurs programında sektöre başlangıç için doğru adım olacak

Güzellik uzmanlığı geniş bir alan yelpazesi dir  kurs program içeriğinde Cilt bakım, Bölgesel incelme, epilasyon, kirpik, el ayak bakımları, makyaj ve kozmetikler olmak üzere derin anatomi bilgileri yer almaktadır Eğitim materyalleri   Meb müfredatı ile hazırlanmıştır. Her alandan başlangıç düzeyde  bilgilere sahip olarak  sağlam bir temel atmış olursunuz.  Bu kurs programı Serap Gök  tarafından hazırlanmış  4k eğitim video kayıtları ile eğitim özelleştirilmiştir. Teori ve pratik uygulamalı videolar konu anlatımları ile sektör deneyimlerini de katarak eğitimde mikro bilgi aktarımları yapılmıştır. Ayrıca  Canlı interaktif derslere katılım sağlayarak eğitmen ile soru cevap imkanı katılımcılara verilmiştir.

 

Hibrtit teknolijisi ile geliştirilmiş sanal okulumuzda 3 çeşit öğrenme tekniği vardır.

Kişisel sınıfında kendi hızında  ilerleme, Canlı interaktif, ödev görev teslimleri olmak üzere sizleri sanal okulumuzda yetiştiiryoruz ve eğitimi tamamladıktan sonra sizleri telegram gizli grubumuza alıyoruz ve burada diğer mezunlar ile etkileşim haline olarak sürekli gelişmeye devam ediyorsunuz.

Telegram grubu mezun olduktan sonra yüz yüze bir staj deneyimi yaşamış kadar etkisi vardır.

Güzellik uzmanlığı eğitim sonunda The Beauty Face Academy’den  uluslararası ve üniversite onaylı sertifikaya sahip olursunuz.

Ayrıca bu program ile sizleri MYK sınavına hazırlamış oluruz.