EFT (KOZMİK DETOKS)

CİLDİNİZDEKİ KRONİK CİLT HASTALIKLARINDA SIKIŞAN ANILARI ŞİFALANDIRMA

Duygusal özgürleşme tekniği EFT ile cildinizde sıkışmış duygudan arınarak cilt problemlerinden kurtulabilirsiniz.

Cildimizin duygu ile olan ilişkisinden kaynaklanan dermis veya epidermiste oluşan , tedavisi zor cilt problemleri meydana gelebilir.

Travmatik bir anı ile beynin yanlış komut vermesi sonucu olarak cilt hastalıkları oluşur.

Beyinde sıkışmış duygu, kötü yazılım programı silinirse eski cilt sağlığnıza kavuşmak % 98 dir.

CİLT PROBLEMLERİ KOZMİK ŞİFA

EFT bir enerji psikolojisi tekniğidir. Diğer bir ifade ile duygusal özgürleşme tekniğidir. Enerji meridyenlerini uyarma açısından akupunktur ve akupres ile olumlamalar açısından da NLP’nin ortak bir sentezi diyebiliriz.

Cildinizde duygular var mı?

Bazen akne veya diğer cilt rahatsızlıkları, duygusal olarak rahatsız veya kızgın hissettiğimizin bir işaretidir. Pek çok insan, çok fazla değişiklik (gençlik, boşanma, taşınma, vb.) Bir öğretmen, patron, cildinize giren bir sevdiğiniz varsa, ondan özgür olabilirsiniz. Kendinize bakmanın ve bu rahatsızlıkları ve hayal kırıklıklarını azaltmanın hatta yok etmenin harika bir yoludur.

Hissettiğimiz stresi azaltmak, ilkel beynimizin daha güvende hissetmesine yardımcı olmak ve cildimizin ve kalplerimizin iyileşmesi için vücudumuzdan hormonları dengelemesini istemek için dokunabiliriz .

Tıbbın hala cevap veremediği kronik cilt rahatsızlıkları vardır. Vitiliogo, seboraik dermatit, egzama, rozasea (gül hastalığı)  uçuk, akne, siğil, kellik, bu veya buna benzer geçmeyen cilt problemlerinin %99 sebebi  travmatik anıya dayanır.

Beynin aldığı yanlış komut ile sıkışan duygunun etkisi ile bir çok  cilt problemleri gelebilir. Bugüne kadar bir çok yöntem,  metod deneyip umudunuzu yitirmiş olabilirsiniz. Ve hatta  bir çok kozmetik ürünler kullanıp hem maddi olarak zarara uğrarken ruhsal olarak ta etkilenmiş olabilirsiniz.

Şimdi kendinize bir iyilik yapın ve bütün bu olumsuz koşullara rağmen altın vuruş  EFT duygusal özgürleşme tekniği ile tanışın. Lokasyon sorunu olmadan evinizin konforunda eğitimlerimize katılabilirsiniz , ister kendiniz için ister danışlarınız için yararlanabilirsiniz.

Hem duygudan özürleş hem de cildin şifalansın.